Komunikat 18.10.2022 r.

W dniu 21 października (piątek) w godzinach 18.30-19.15 odbędzie się spotkanie z instruktorem profilaktyki wad postawy i instruktorem odnowy biologicznej w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki - "Zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej". Zapraszamy rodziców dzieci z klas 1-6. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną ćwiczenia korekcyjno kompensacyjne dla zawodników klubu.

KS Floorsky Pawłowice
Sekcja biegania na orientacje Run Team
Sekcja ju-jitsu sportowego
Sekcja ju-jitsu tradycyjnego
Sekcja kung-fu wu shu
Sekcja kickboxingu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!