Kumunikat 16.01.2023 r.

Zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych:
w pierwszym tygodniu odbywać się będą w ZSP Pawłowice kickboxing poniedziałek 19.10 kung-fu środa i piątek 17.00 ju-jitsu środa i piątek 19.00
w drugim tygodniu ferii odbywać się będą w GOS Pawłowice kickboxing poniedziałek 20.00 hala sportowa kung-fu środa i piątek zajęcia na basenie 18.00 ju-jitsu środa i piątek 20.00 hala sportowa Zapraszamy.

KS Floorsky Pawłowice
Sekcja biegania na orientacje Run Team
Sekcja ju-jitsu sportowego
Sekcja ju-jitsu tradycyjnego
Sekcja kung-fu wu shu
Sekcja kickboxingu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!