Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym 2.04.2023 r. Katowice

W konkurencji walki ju-jitsu ne-waza gi:

  1. Jaworski Michał I miejsce kat. -66 kg junior
  2. Bartoń Patrycja I miejsce kat -48 kg junior
  3. Gorzko Sambor II miejsce kat.-55 kg junior
  4. Świder Adam II miejsce kat. – 38 kg junior
  5. Kotas Kacper II miejsce kat. -73 kg młodzieżowiec
  6. Szpotowicz Kamil III miejsce kat. -66 młodzieżowiec
  7. Mastela Alan III miejsce kat. -38 kg junior

W konkurencji walki ju-jitsu ne waza no gi :

  1. Jaworski Michał I miejsce kat. -66 kg junior

 

Zawody odbyły się w Hali Sportowej MOSiR w Katowicach przy ul. Afreda 1 . Organizatorem był Klub Sportowy Roan Fight Club Katowice na zlecenie Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. W zawodach wzięły udział 62 kluby. Liczba startujących zawodników - 455.

 

KS Floorsky Pawłowice
Sekcja biegania na orientacje Run Team
Sekcja ju-jitsu sportowego
Sekcja ju-jitsu tradycyjnego
Sekcja kung-fu wu shu
Sekcja kickboxingu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!