Puchar Polski Ju-Jitsu Karate Łodygowice 15.11.2008

W KONKURENCJI WALKI JU-JITSU:
4 Miejsce Daniel Żukowski - w kategorii juniorzy (-45kg)
6 Miejsce Artur Makuch - w kategorii juniorzy (-45kg)
1 Miejsce Joachim Mecha - złoty medal w kategorii juniorzy (-65kg)
3 Miejsce Michał Czeczótka - brązowy medal w kategorii seniorzy (-70kg)
1 Miejsce Mirosław Mazepa - złoty medal w kategorii seniorzy (-75kg)
2 Miejsce Kacper Indyk - srebrny medal w kategorii seniorzy (-90kg)

W KONKURENCJI WALKI SEMIKONTAKT:
2 Miejsce Kamil Gurazdowski - srebrny medal w kategorii juniorzy (-55kg)
4 Miejsce Paweł Wojciechowski - w kategorii juniorzy (+65kg)
3 Miejsce Michał Czeczótka - brązowy medal w kategorii seniorzy (-70kg)
1 Miejsce Mirosław Mazepa - złoty medal w kategorii seniorzy (-75kg)
3 Miejsce Fryderyk Mazur - brązowy medal w kategorii seniorzy (-85kg)
1 Miejsce Kacper Indyk - złoty medal w kategorii seniorzy (-85kg)
Tytuł najlepszego technika zawodów
oraz puchar zdobył Mirosław Mazepa

Puchar Budo Cup Seniorów IBF Bieruń 26.04.2008

W KONKURENCJI WALKI SEMIKONTAKT:
3 Miejsce Kacper Indyk - brązowy medal w kategorii seniorzy (-90kg)
5 Miejsce Fryderyk Mazur - w kategorii seniorzy (-80kg)
3 Miejsce Jędrzej Siwonia - brązowy medal w kategorii seniorzy (-80kg)
2 Miejsce Michał Czeczótka - srebrny medal w kategorii seniorzy (-70kg)
1 Miejsce Kamil Zym - złoty medal w kategorii seniorzy (-60kg)

Puchar Podbeskidzia karate ju-jitsu Łodygowice 16.02.2008

W KONKURENCJI WALKI SEMIKONTAKT I JU-JITSU:
3 Miejsce Krystian Król - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii juniorzy (-50kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii juniorzy (-55kg)
4 Miejsce Artur Makuch - Ju-jitsu - w kategorii juniorzy (-40kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii juniorzy (-40kg)
3 Miejsce Kamil Gurazdowski - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii juniorzy (-50kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii juniorzy (-50kg)
3 Miejsce Filip Kieczmerski - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii juniorzy (-50kg)
1 Miejsce Jędrzej Siwonia - Ju-jitsu - złoty medal w kategorii seniorzy (-90kg)
1 Miejsce Semikontakt - złoty medal w kategorii seniorzy (-80kg)
Puchar i tytuł najlepszego technika wśród seniorów
3 Miejsce Piotr Stencel - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii seniorzy (-80kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii seniorzy (-75kg)
3 Miejsce Michał Czeczótka - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii seniorzy (-70kg)
1 Miejsce Semikontakt - złoty medal w kategorii seniorzy (-70kg)
3 Miejsce Fryderyk Mazur - Ju-jitsu - brązowy medal w kategorii seniorzy (-80kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii seniorzy (-80kg)
2 Miejsce Kacper Indyk - Ju-jitsu - srebrny medal w kategorii seniorzy (-90kg)
2 Miejsce Semikontakt - srebrny medal w kategorii seniorzy (-90kg)

KS Floorsky Pawłowice
Sekcja biegania na orientacje Run Team
Sekcja ju-jitsu sportowego
Sekcja ju-jitsu tradycyjnego
Sekcja kung-fu wu shu
Sekcja kickboxingu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!